BEMER

Bemer Classic lahendus on loodud parandamaks inimkehas vaskulaarset vereringet. Spetsiaalseid patendeeritud magnetlaineid jagav protsessor ühendatakse matiga või mõne muu lisaseadmega, mis aitavad mõjutada abivajavat keha piirkonda. Mõjutades kehas mikrovereringet, paraneb enesetunne ning keha suudab taas takistusteta terveneda. 

Teraapia pikkus 4- 6 nädalat.

Nüüdsest laenutatav  kõigile soovijatele nii kodukasutuseks kui kohapeal meie salongis Tartus Staadioni 21. 

Bemeri teraapiast saavad abi inimesed, kellel on allpool toodud kaebused!

  • uneprobleemid
  • peavalud
  • liigesvalud
  • autoimmuunhaigused 
  • seletamatu väsimuse tunne
  • stress

 

BEMER on meditsiiniline seade, mis on heaks kiidetud Euroopa Liidu määruse 93/42/EMÜ kohaselt. Mõjus signaal on kogu maailmas patenteeritud. Mikrovereringe ülesanne on juhtida hapnik ja toitained rakkudesse ja ainevahetuse laguproduktid välja. Organismi probleemid, näiteks peale tugevat koormust, algavad sageli mm. mikrovereringe häiretest. BEMER stimuleerib halvenenud mikrotsirkulatsiooni ja seetõttu on sellel lai mõju erinevatele haigussümptomitele. Regulaarse teraapia kasutamist on peetud oluliseks ka haiguste ja vigastuste ennetamisel. Suurenenud rakumetabolismi kaudu saadakse mõju ka energia- ja ainevahetusele ja keha autoregulatsioonile. Valgevereliblede paranenud tegevuse tulemusena muutuvad ka immuunsüsteemi reaktsioonid aktiivsemaks. BEMER ravimeetodil ei ole täheldatud mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid.     (Tekst pärineb aadressilt www.bemer.ee.)

 

Huvitav vaadata!          

  https://www.youtube.com/watch?v=vfAsuFKGXcw               

  https://www.youtube.com/watch?v=NYFihlDiZv0                                                                                                          http://drduraypeter.hu/index.php/en/mediauk/videos