ON-SITE MASSAAŽ

Sedasorti massaaži vajavad eelkõige inimesed, kes on sunnitud oma päevatööd tegema istudes, kus turi ja selja ülemine osa on koguaeg pingsalt töös. Staatiline töö ühes poosis on kehale väga raske ja ebaloomulik. Lihased, mis peaksid meie kehas verd ringi pumpama, on istuvas asendis paigale sunnitud, mis omakorda toob kaasa erinevaid tervisehädasid. Inimesed on saanud sellisest massaažist abi järgnevate kaebuste korral:


Peavalud, kaelakangus käte ja sõrmede suremine, silmade väsimus, raskus õlgadel, seletamatu väsimus ja uimasus, rühi äravajumine

Kursus on mõeldud inimestele, kes on heasoovlikud ja kellele meeldib õppetöös praktilisus. On-Site massaaž on keskmisest tugevam massaaž ja sobib inimestele, kes ei pelga toekamaid puudutusi ja naudivad massaaži, mis ei ole “klassikaline Spa-massaaž”.
Seda stiili massaaž on eriline sellepoolest, et seda saab teha erinavates kohtades ja ilma erilisi abivahendeid omamata: tööjuures, külas, kodus, bussis… Kusiganes. Peaasi, et on võimalik kusagil istest võtta.
Kätetöö ei toimu massaažilaual, vaid istudes toolil ning ilma riidest lahti võtmata.

Kursus toimub ühepäevase koolitusena aadressil Staadioni 21, Tartu.
27.september. 2020 algab kell 10.00 ja lõppeb 16.30.

Maksumus 55 eurot.
Koolitaja Jüri Mälk

Regitreeri end kirjutades jyri@massaazikoolitus.ee
Tel. 535 62 776